4Z przyjemnością informujemy, że firma „BAZAR” S.C. uruchomiła na naszym osiedlu drugi punkt sprzedaży. W sąsiedztwie „ODiDO”  przy ul. Wrocławskiej 203 powstał sklep „MIĘSO & WĘDLINY” przy ul. WROCŁAWSKIEJ 197. (przy skrzyżowaniu ulicy Wrocławskiej z ulicą 29 Pułku Piechoty).  Jest to pierwszy w Kaliszu sklep patronacki Zakładu Przetwórstwa Mięsnego BIEGUN z Jaraczewa koło Jarocina. W sklepie dostępny jest szeroki asortyment wędlin i mięsa przygotowywanych na bazie tradycyjnych technologii. W rozwinięciu wiadomości więcej informacji jak i wiele zdjęć nowego sklepu. 

Firma BIEGUN działa na rynku od 1988 roku i posiada 15 sklepów firmowych w tym osiem zlokalizowanych w Poznaniu, najbliższe natomiast to Ostrów Wlkp. i Jarocin. Wyroby cieszą się dużym uznaniem klientów, posiadają bardzo dobre walory smakowe oraz wysoką jakość. Wyroby wyróżnione zostały w konkursie „DOBRE PO POLSKIE”. Istnieje możliwość zamówienia wybranego przez klienta asortymentu. Dostawy realizowane są praktycznie każdego dnia. Oferujemy ciekawe promocje cenowe. Do sklepu zapraszamy Od wtorku do piątku od godz. 8 do 17, w soboty od godz. 8 do 14 natomiast w poniedziałki sklep nieczynny. Firma BAZAR S.C. służy społeczności Szczypiorna od 1989 roku. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy BAZAR S.C.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


trzy × 5 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>