Sukces I Turnieju Osiedlowego o Puchar Szczypiorna.

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

[singlepic id=2173 w=320 h=240 float=left]Przy słonecznej pogodzie w sobotę 13 września na boisku sportowym w Szczypiornie odbył się I Osiedlowy Turniej w Piłkę Nożną o Puchar Szczypiorna. Organizatorem Turnieju była Rada Osiedla Szczypiorno oraz Stowarzyszenie Szczypiorniak. Turniej rozpoczęto o godzinie 11:00.

W turnieju uczestniczyło 70 zawodników reprezentujących 7 drużyn (KANONIERZY, GREEN TEAM, OLD BOYS LKS PŁOMIEŃ, TYNIEC TEAM, FC SZCZYPIORNO, SZCZYPIORNO CITY ORAZ DRUŻYNA Z ŻYDOWA).
Zespoły rywalizowały grając systemem „każdy z każdym”. Wszystkie rozegrane mecze były zacięte i wyrównane, dostarczając kibicom moc wrażeń. Turniej przebiegał w sportowej atmosferze, co podkreślali wszyscy. Grano w duchu fair play.
Pierwsze miejsce w turnieju zdobyła drużyna z Żydowa, drugie – Kanonierzy, trzecie – Tyniec Team, a czwarte Old Boys LKS Płomień. Zawodnicy pełni emocji i zadowolenia podziękowali organizatorom za udaną imprezę. Sporym zaskoczeniem może być fakt, że drużyna oldboyów LKS Płomień zamiast zagrać meczu pokazowego, postanowiła przyłączyć się do reszty drużyn i zagrać w turnieju o Puchar Szczypiorna.

Zmaganiom piłkarskim towarzyszyło grillowanie w atmosferze rodzinnego pikniku.

Zwycięskim drużynom wręczono puchary oraz pamiątkowe dyplomy. Dodatkowo wszystkie chętne osoby otrzymały darmowe bilety na mecz piłkarski pomiędzy KKSem Kalisz a LKSem Ślesin.
Wręczenia nagród oraz uroczystego podsumowania turnieju dokonał prezes Stowarzyszenia Szczypiorniak Tomasz Chajduk. Podziękował za zaangażowanie zawodnikom, oraz sponsorom: właścicielom minimarketu ODiDO Pani Iwonie Cieślak oraz Czesławowi Błaszczykowi, właścicielowi piekarni Panu Paraczyńskiemu oraz Panu Edwardowi Prusowi.

Grającym drużynom kibicowali rodzice, przyjaciele, fani piłki nożnej. a także radny Kalisza, Pan Grzegorz Sapiński i Prezes Kaliskiego Klubu Sportowego Pan Piotr Kościelny.

Mam nadzieję, że turniej wpisze się w kalendarz imprez, które organizujemy i już za rok wspólnie znowu się spotkamy i zagramy w kolejnym turnieju o Puchar Szczypiorna” –  powiedział Tomasz Chajduk organizator turnieju.

[nggallery id=154]

Share.

About Author